PIERWSZA POMOC - uczymy się od Ratowników Medycznych - Dziękujemy za szkolenieKNSP w Turku10 mar 20200 minut(y) czytania
CZAS RADOŚCI! Po trudach nauki, czas na zasłużony wypoczynek... wielkimi krokami w stronę wakacji!☀️🍉⚽️🏄♀️🏊♂️🚴♀️🔥
Spotkania z CHEMIĄ - Dziękujemy Pani Nauczycielce Chemii oraz uczennicy kl. VII za wprowadzenie nas w tajemniczy świat chemii 🧪🧪🧪🌡️🌡️
Komentarze